Нещодавно, завдячуючи заявам представників зоозахисних організацій та небайдужих мешканців м.Чернівці. нам стало відомо, що на території ГО КСВ «Буковинська Троя» у Чернівецькій області ще у 2019 році були залишені чотири верблюди, дві лами, два осли, четверо коней та інші тварини, які належать власнику Будапештського цирку.

З цього часу частина тварин загинули, а ті, що залишились – перебувають у незадовільному стані.
Зоозахисна організація “UAnimals” знайшла прихисток для виснажених коней та інших тварин, та запропонувала директору ГО КСВ «Буковинська Троя» Воронюку В.І. допомогу у лікуванні тварин Воронюк В.І. відмовився добровільно передати тварин.

Саме тому співголови міжфракційного об’єднання «Гуманна країна» Овчинникова Ю.Ю. та Кіра Рудик підготували депутатське звернення до Головного управління Національної поліції у Чернівецькій області та Державної екологічної інспекції Карпатського округу з проханням провести перевірку законності утримання цих тварин, наявності у вказаного громадянина дозвільних документів на утримання диких тварин та прийняти рішення щодо притягнення власника до відповідальності.

За наслідками розгляду звернення депутатів МФО було внесено відомості до ЄРДР. Справу розслідують за фактом жорстокого поводження з тваринами, яке призвело до загибелі