Сьогодні у skype-форматі відбулося обговорення проблеми випалювання сухостою в Україні. Участь в діалозі взяли представники Мінприроди, Екокомітету, МВС та ДСНС.

Серед учасників дискусії було одразу три депутати МФО «Гуманна країна» Юлія Овчинникова, Леся Василенко, Роман Грищук та Олександр Маріковський. Під час обговорення було вирішено рухатися до посилення відповідальності за підпал сухої трави та винесення на найближчі засідання парламенту законопроєкту 2339. Також до Верховної Ради буде внесено законопроект про захист екосистем від пожеж – “Проект закону
про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання виникненню пожеж на землях природно-заповідного фонду та іншого природоохоронного призначення, землях лісогосподарського, сільськогосподарського та рекреаційного призначення”.

Гуманістичний рух UAnimals та МФО «Гуманна країна» робитимуть все, аби припинити підпали по Україні. Ставте +, якщо вважаєте, що в Україні має бути посилена відповідальність за підпал сухої трави.