Нещодавно нам стало відомо про випадок смерті дикої тварини – шакала у комунальному притулку “Щасливі тварини”, якого відловили на одному з ринків міста.


Місцевими лікарями було зроблено дослідження на сказ. Лікар-ветеринар підприємства Антон Гуляєв повідомив, що сказ у тварини не виявили.

Представниками зоозахисної спільноти було підготовлено пакет документів для перевезення тварини, з метою реабілітації, у притулок для диких тварин у Київській області, але шакал раптово помер.

Депутати МФО «Гуманна країна» Юлія ОвчинниковаКіра Рудик, Ольга Стефанишина, Соломія Бобровська, Марія Мезенцева та Санченко Олександр, підготували депутатське звернення до керівництва Маріупольського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області, Державної екологічної Інспекції у Донецькій області та Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області з проханням перевірити належність умов утримання цього шакала у КП «Щасливі тварини», у разі порушень – притягти винних до передбаченої законом відповідальності за порушення правил утримання диких тварин у неволі або в напіввільних умовах і при наявності порушень притягти винних до передбаченої законом відповідальності.