Український парламент роками відкладає розгляд зоозахисних законопроєктів, які допоможуть країні зробити крок до гуманного майбутнього. Попри важливість теми, голос гуманності у Верховній Раді часто лишається непочутим. Щоби змінити це, МФО «Гуманна країна» та гуманістичний рух UAnimals вирішили зробити так, аби голос гуманності можна було побачити.

Важливо, щоб колеги-депутати, медіа та суспільство звернули увагу на потреби захисту тварин на рівні закону, ми влаштували акцію «Тату про важливе». Адже такі заклики складно не помітити.

Цієї акцією ми нагадуємо, що без гуманності до тварин неможливе добре ставлення до людей.

Закликаємо депутатів усіх фракцій до ухвалення важливих гуманістичних законопроєктів. Насамперед, звертаємо увагу на законопроєкт 5409, що має заборонити цирк із тваринами, 2360, яким під заборону має потрапити діяльність хутрових ферм, а також комплексний 2351, який забороняє фотопослуги та жебракування з тваринами.

Маємо зробити все, щоб Україна була справді гуманною країною! Саме з такою місією наприкінці 2019 року, за ініціативи гуманістичного руху UAnimals, було створене наше МФО «Гуманна країна». На сьогодні міжфракційне об’єднання гуманна країна налічує 30 народних депутатів із партій «Слуга народу», «Голос», «Європейська солідарність» та «Батьківщина».