До міжфракційного об’єднання «Гуманна країна» надійшло звернення від представників зоозахисної організації UAnimals із інформацією щодо потенційно незаконного утримання віслюка на території Парк відпочинку «Совки» в м. Києві.

Зоозахисники, що відвідали місце утримання тварини стверджують, що хвора тварина не отримує належної ветеринарної допомоги. Неконтрольоване годування відвідувачами парку, спричинило утворення у віслюка надлишкової ваги. Внаслідок чого у копиті утворилась тріщина і це позбавило його можливості самостійно ходити, тим самим завдано тварині фізичного болю, страждань, що суперечить основним принципам та загальним правилам утримання тварин, визначеним Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження»

Співголови МФО «Гуманна країна» Юлія Овчинникова та Кіра Рудик надіслали депутатське звернення до керівництва Головного управління національної поліції в м. Києві та Державної екологічної інспекції Столичного округу з вимогою провести перевірку законності утримання тварини та прийняття рішення щодо притягнення власника до відповідальності.